Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

I Found
Amber Run

Amber Run jsou britská kapela z Nottinghamu a I Found je první písní z jejich debutového alba 5AM. Po tom, co byla píseň vydána jako singl, zastupovala album drsným videoklipem s násilím fyzickým, ale hlavně také se zachycením velkého emocionálního vypětí. V klipu unese hlavní aktér spolu se starším mužem mladší ženu. Poté, co s ní odjedou do lesů se ale mladší muž postaví proti svému staršímu vousatému komplici, který působí skrze celý videoklip jako nějaký jeho starší mentor.

Tohle je přesně to, o čem je i samotná píseň. Urputný vnitřní boj dvou názorových částí vlastního já. Jedná část našla lásku a je s ní spokojená, část druhá - ta více racionální - odporuje a říká, že není ten správný čas ani místo, ani to není ta správná osoba, pro kterou by měla být láska cítěna. I Found je o odvěkém sporu mezi rozumem a srdcem, řádem a chaosem. V písni se uvažuje nad tím, zda nedošlo k přílišnému přemýšlení a z chaosu vzniklý ústřední bod, jak se v písni zpívá, není vlastně naopak tím pevným bodem, který bude určovat řád a povede ke světlé budoucnosti. Zda to není malá, ale ke správně vyváženému životu nutně potřebná, tečka jinu v jangu.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Amber Run

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost