Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Christmas Is All Around
Bill Nighy

Christmas Is All Around je jedna z těch písní, která se stala mnohem slavnější díky předělávkám oproti původní písni. Původní verze je od anglické kapely The Troggs. Zpěvák Reg Presley ji prý napsal za pouhých 10 minut. Inspiroval se přitom kapelou Joy Strings Salvation Army, kterou zahlédl v televizi. Píseň je jemná lidová balada a tvoří protiklad k drzému předchozímu úspěšnému hitu The Troggs Wild Thing, jenž patří k jedněm z nejvíce revolučních písní, protože patří mezi písně mající obrovský vliv na pozdější vznik punku. První předělávka, jež učinila z této písně hit, byla popová verze skotské pop-rockové kapely Wet Wet Wet. A byl z toho takový hit, že se píseň v roce 1994 stala druhou nejdéle držící se písní na první příčce v britských hitparádách po (Everything I Do) I Do It for You Bryana Adamse.

Po použití písně ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb (Four Weddings and a Funeral) se píseň objevila i v několika dalších projektech režiséra Richarda Curtise. Asi nejslavněji to bylo ve filmu Láska nebeská (Love Actually) z roku 2003, kdy byla však píseň Love Is All Around představena jako vánoční píseň s pozměněným textem i názvem Christmas Is All Around. Píseň nazpíval herec Bill Nighy, který si ve filmu zahrál fiktivní rockovou hvězdu Billyho Macka. K písni byl též natočen nezapomenutelný videoklip s prostřihy scén z filmu a Billem Nighym obklopeným kapelou vánočně a svůdně oblečených mladých žen.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Bill Nighy

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost