Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

In My Mind
Dynoro feat. Gigi D'Agostino

Někdy je potřeba tvůrčího pohledu celé řady různých lidí, aby originální nápad dostal takovou formu, se kterou dosáhne maxima svého potenciálu. Verze songu In My Mind litevského DJe Dynora a italského DJe Gigiho D'Agostina je nástupcem jak originální verze od Ivana Gougha a Feenixpawla, tak remixů Axwella, Flo Ridy a Dynora. Teprve až když se k Dynorově verzi přidala ještě italská legenda tanečních parketů D'Agostino, píseň, která jakoby si navíc v nynější podobě vzala i kousek s každé předchozí verze, najednou začala na začátku roku 2018 prorážet v hitparádách až na vrchol. A co k tomu pomohlo?

Slavný italský DJ D’Agostino vytasil svou nejcennější tajnou zbraň a do písně zakomponoval i melodii jeho největšího hitu L'amour Toujours, která stačila téměř zlidovět, když jí můžeme v různých variacích slyšet mimo jiné i v pokřicích fotbalových fanoušků. In My Mind je tak v této úpravě vlastně hodně zpomalenou verzí L'amour Toujours s textem původní písně In My Mind. Lidé mají rádi, když slyší něco povědomého, ale zároveň chtějí objevovat nové a chtějí slyšet hudební pokrok. Tahle verze In My Mind kombinuje obojí. Zajímavý způsob, jak pomohla legenda 90. let stvořit evropský hit číslo 1.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Dynoro

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost