Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

We Wish You a Merry Christmas
Enya

Irská zpěvačka, skladatelka a klávesistka Eithne Ní Bhraonáin, která si říká Enya, proslula svou uklidňující hudbou a v posledních 20 letech byly singly a alba s jejím jménem vždy vlajkovou lodí kategorie relaxační hudba. Kdy jindy byste takovou hudbu chtěli slyšet než přes období, kterému se říká svátky klidu? Spojení Enyy a Vánoc se tedy jako naprosto logické a očekávané. Enya navíc vždycky zněla, jakoby nějak souzněla s irskými i britskými tradicemi.

Tradiční anglická lidová píseň We Wish You a Merry Christmas, jejíž původ sahá až do 16. století, dostala od Enyy její typický zvuk plný rozlehlých, mystických syntezátorů a vícenásobných vokálních linek znějících ve velké kostelní ozvěně. Tyto Enyiny tradiční aranže pak doplní například typické vánoční zvony, které kromě známé melodie tradiční písně, dokreslují vánoční atmosféru. Píseň se objevila na speciální vánoční verzi alba Amarantine, které bylo vydáno v listopadu roku 2006, tedy přesně rok po vydání řádného alba.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Enya

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost