Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Somewhere in My Memory
John Williams

Stejně jako je s Vánocemi neodmyslitelně spjata americká rodinná komedie Sám doma, je s tímto filmem spjata píseň legendárního filmového skladatele Johna Williamse Somewhere in My Memory, která je zároveň hlavním hudebním motivem filmu. John Williams si za tuhle skladbu vysloužil nominaci jak té nejvěhlasnější filmové sošky, když bylo Somewhere in My Memory akademiky nominována na Oscara za Nejlepší originální píseň, když experti, tentokrát z hudební branže, nominovali píseň také na nejvěhlasnější hudební ocenění Grammy, a to sice v kategorii Nejlepší píseň složena pro vizuální média.

Píseň můžeme slyšet v různě dlouhých úsecích a v různých částech filmu od začátku až do konce děje. Díky tomu, že píseň obsahuje dětský sbor, stala se píseň neodmyslitelnou součástí repertoáru nejrůznějších školních a dětských sborů po celém světě. Druhý díl filmu (Ztracen v New Yorku) obsahuje píseň také, ale byla zde navíc uvedena v závěrečných titulcích také druhá verze písně, kdy je text písně zpíván ve španělštině a nese název Sombras de otros tiempos.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od John Williams

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost