Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Rise
Jonas Blue feat. Jack & Jack

Vzít za něco zodpovědnost je právem velice oceňovaná lidská vlastnost. Avšak dokonce i uznávaní psychologové se shodují na tom, že pokud člověk ctí pouze řád a nedokáže si připustit do svého života trochu toho chaosu, nemá šanci prožít život naplno a vzít za pačesy všechny příležitosti, které život nabízí. Úspěch písně Rise (k začátku listopadu 2018 na YouTube 240 milionů zhlédnutí) anglického DJ, skladatele, producenta a textaře Jonase Bluea, ve které se o zpěv stará dvojice Jack & Jack z Nebrasky, je založen na tom, že lidé potřebují najít chvíli odpočinku a uniknout od všech starostí, které dnešní rychlý svět přináší.

Letní dance pop pojednává o romantickém příběhu lidí, kteří odmítají dospět, a namísto závazků si chtějí ve svém vztahu uchovat bezstarostnost puberťáckých lásek. A to přesto, že už by podle jejich rodičů mohli být na tyto románky dost staří. Když se ostatně podíváte na videoklip písně, jeho představitelé jsou lidé, kteří již nejsou úplně ve věku teenagerů, přesto se tak ale v klipu chovají. A co si z toho lze kromě úniku z reality vzít ještě navíc? Mnoho špičkových psychologů také radí, že pokud chcete být šťastní a ve vašem životě se někam posunout, nemáte se trápit druhými, ale porovnávat se se svým včerejším já. Rise je tak zároveň zdvižený prostředníček všem, kteří nás mohou táhnout svými přehnanými očekáváními dolů - a to včetně kusu našeho já, které se o to někdy také vehementně snaží.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Jonas Blue

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost