Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

I Love It
Kanye West feat. Lil Pump

Jestli je Kanye West v něčem geniální, pak je to to, jak dokáže neustále šokovat a nedocházejí mu nikdy nové nápady, čím by svět ještě dále překvapil. Jakmile všechny šokoval svou podporou Donalda Trumpa, čímž se vymykal nejen většinovému názoru showbyznysu a médií, ale i většinovému názoru černošské komunity. Vydal píseň Lift Yourself, která působila spíše než jako tolik očekávaný nový singl, jako špatný vtip. Pak ale následovala dvě alba. To první - ye - sice mělo ještě smíšené recenze kritiků, druhé Kids See Ghosts s Kidem Cudim však už kritici vynášeli do nebes. Například populární video recenzent The Needledrop udělil albu nejvyšší hodnocení 10/10 a to přitom předtím udělal pouze dvakrát za celou existenci jeho video kanálu!

Kanye ale chce, aby o něm mluvili úplně všichni, ne jen hudební labužníci, a tak přišel společně s jeho mladším kolegou Lilem Pumpem a zpěvačkou Adele Givens na píseň I Love It. Ta je možná jedna z vůbec nejvulgárnějších a nejvíce obscénních populárních písní historie a ne náhodou byla představena na předávání cen pornografického serveru Pornhub. Ve videoklipu vidíme 2 rappery v neúměrně velkých kostýmech obdélníkového tvaru, který připomíná oblíbenou mobilní hru Roblox. Kromě motivace připoutat pozornost Kanye West možná píseň vypustil i proto, že mu v poslední době záleží na svobodě slova a chce posouvat dále hranice toho, jak moc lze až otevřít svou mysl novým myšlenkám a nebýt otrokem své vlastní hlavy.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Kanye West

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost