Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

All I Want
Kodaline

Když posloucháme dnešní hity Kodaline jako Follow Your Fire, skoro bychom mohli zapomenout na to, že se tahle irská skupina původně zabývala indie folkovou hudbou, ve které se zpravidla nevyskytovaly syntezátory a elektronické bicí. V akustické, elektrické kytaře, piánu a houslích tak můžeme slyšet velice jemnou baladu, která kombinuje popové postupy s tradiční lidovou hudbou, především americkou a samozřejmě také irskou, odkud Kodaline pocházejí. Píseň All I Want se pro kapelu stala nejúspěšnější písní do té doby, poté se však objevila navíc i v úspěšném romantickém filmu Hvězdy nám nepřály o dívce, která onemocněla rakovinou a jejím příteli, který se před krátkou dobou uzdravil. A právě to znamenalo obrovský boom popularity písně i kapely samotné.

Smutná píseň o odcházení milované osoby úzce souvisí jak s příběhem filmu, tak videoklipu, který je vlastně takovou moderní adaptací klasického příběhu Walta Disneyho Kráska a zvíře, kdy se rodí v korporátním prostředí kanceláří láska mezi pohlednou kolegyní a jejím kolegou se zdeformovaným obličejem. Ačkoliv je píseň smutná, jak film, tak videoklip spojuje optimističnost a videoklip dokonce končí nejen dobře, ale i humorně. Klip má také své pokračování, kde se příběh dále rozvíjí.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Kodaline

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost