Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

I'll Be Waiting
Lenny Kravitz

Původní verze videoklipu pro I'll Be Waiting byla natočena v Central Parku v New Yorku pod taktovkou Marca Webba. Toto video bylo však později nahrazeno verzí, na které se režisérsky podílel sám Kravitz společně s Philipem Andelmanem. Současná podoba byla tedy natočena v Kravitzovo newyorském nahrávacím studiu. Video, jež mělo premiéru jako trojka v pořadu Top 20 Countdown na VH1, je natočené kompletně černobíle. Zachycuje Kravitze nahrávajícího ve studiu tento song, přičemž hraje na klavír, bicí nebo kytaru. Na samém konci je také záběr, jak diriguje orchestr hrající v tomto videoklipu.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Lenny Kravitz

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost