Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Home
Lenny

Videoklipy Lenny bezpečně poznáte podle toho, že mají světový vzhled. A její písně jsou tomu s každou další svým zvukem také blíže a blíže, že už téměř nelze rozeznat zvuk popových světových hvězd od zvuku české zpěvačky. Nesmíme v prvé řadě zapomenout na skvělý a velice charakteristický chraplavý hlas, i její skladatelské a textařské schopnosti, které Lenny do svých písní dává a které jsou nám již dobře známé. Pokud však chceme vidět širší obraz toho, kdo za tímhle vším také stojí a nemalou měrou k tomu přispívá, hledáme další postavy, jež stojí za tímto neobyčejně propracovanou image zpěvačky.

První z nich je režisér Ruy Okamura a byla by to samozřejmě příliš velká náhoda, kdyby to byla pouhá shoda jmen. Ruy je skutečně synem podnikatele a politika Tomia Okamury. Režisérské činnosti se věnuje od roku 2013, kdy například natočil videoklip pro svého kamaráda Ronalda Prokeše a na aktuálním videoklipu lze poznat, že se od té doby ve své činnosti posunul o pořádný kus dopředu. Druhým klíčovým mužem je pak česká špička mezi producenty a zvukovými inženýry Lukáš Chromek, který se postaral o mix skladby. To všechno dodá emocionálně vypjaté písni i videoklipu, jenž jsou obojí o tom, že nemusíte mít nutně stabilní domov, pokud máte na blízku osobu, kterou milujete, tu správnou atmosféru.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Lenny

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost