Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

What a Wonderful World
Louis Armstrong

What a Wonderful World se bezesporu dá zahrnout do výčtu těch vůbec největších klasik všech dob a je to zároveň nejslavnější píseň legendárního amerického jazzového trumpetisty a zpěváka Louise Armstronga. Píseň vznikla v obtížných dobách vietnamské války a uklidňující atmosféra písně přinášela velice důležitou podporu jak pro samotné vojáky americké armády, tak pro jejich rodiny, které se za ně modlily doma. Píseň představuje krásy maličkostí tohoto světa a jedinečnost prožitku, který lze z nich mít, když si jich umíte všimnout a vychutnávat v jeden daný moment.

What a Wonderful World má i na to, že je už přes 50 let stará, vcelku retro nádech, který spíše navrací zpět 50. a 40. hudební léta jazzu a starého popu, než že by v době vzniku posouvala vývoj hudby kupředu. I v divokých dobách hippies a rozkvětu kytarové hudby však píseň slavila obrovský úspěch. Louis Armstrong se svou srdečnou duší, velice robustním a příjemné chraplavým hlasem, odvedl samozřejmě jak ve studiu, tak při živých vystoupeních, perfektní výkon. Nemělo by se však zapomínat ani na autory písně Boba Thiela a George Weisse, kteří pro Armstronga píseň napsali.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Louis Armstrong

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost