Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Thunderclouds
LSD

Osud tomu asi chtěl, že počáteční písmena uměleckých jmen členů zbrusu nové superskupiny, dala dohromady při správném uspořádání označení pro jednu z nejpopulárnějších tvrdých drog. Producent a rapper Labrinth, zpěvačka a skladatelka Sia a producent elektronické hudby Diplo po singlech Genius a Audio vydali třetí song Thunderclouds. Hudba trojice je opět velice hravá a využívá jak tradiční nástroje rockové hudby, tak elektronické prvky. Žánrově pak píseň zní ve sloce jako ovlivněná reggae a původním R&B, v posledním refrénu a vyvrcholení písně ale slyšíme spíše vlivy soulové hudby.

Očistné a optimistické poselství písně povzbuzuje všechny posluchače k tomu, aby se nebáli pocitů samoty a netrpěli zbytečně kvůli ranám z minulosti. "Neboj se bouřkových mračen," zní hlavní poselství, které zpívá Sia v refrénu. Jedno z nejdůležitějších smyslů hudby jako takové v dnešní společnosti je to, že může pomoct lidem překonávat těžké chvilky. Hudba uvolňuje v mozku dopamin - stejnou látku, kterou mozek uvolňuje mimo jiné i při pozření nějaké drogy, například zrovna LSD. Hudba má tu výhodu, že nemá, na rozdíl od chemické drogy, žádné vedlejší účinky. Příjemnou návykovost písně Thunderclouds tak můžeme vítat s otevřenou náručí. Píseň Thunderclouds je vlastně přesným opakem - nikoliv bouřkovým mrakem, ale deštníkem, který vás před ním ochrání.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od LSD

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost