Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

High Hopes
Panic! at the Disco

Anglický slovník Merriam-Webster definuje slovní spojení "high hopes" jako: "Silný pocit, že se stane nebo uskuteční něco dobrého." Začínající hudebníci a zpěváci se často potýkají s velkými existenčními krizemi. Na začátku bývá jen minimum lidí, kteří jsou ochotni za vaší hudbu platit a bludný kruh se často nepřeruší bez toho, aniž byste dali do možného uskutečnění snu veškeré své možné úsilí i finanční prostředky. A navíc ani poté není ještě jisté, že budete mít dostatečné štěstí, setkáte se s vhodnými lidmi a skutečně se vše podaří.

V případě Brendona Urieho a Panic! at the Disco můžeme ale sledovat příběh se šťastným koncem. Jak Brandon zpívá v refrénu písně: "Didn't have a dime but I always had a vision." tedy: "Neměl jsem ani deseťák, ale vždycky jsem měl vizi." Někdy tvůrčí lidé nejen z oblasti umění, ale například i vynálezci nebo inovativní technologové a vědci, dokážou svým nápadům a představám věřit tak moc, že dokážou překonat všechny překážky, které jim stojí v cestě. Ve videoklipu pak Brendon Urie dokáže překážky překonávat tak, že doslova pokoří i fyzikální zákony a vyjde po stěně mrakodrapu, jakoby šel po obyčejném chodníku. Inu, zdá se na první pohled, že Isaacu Newtonovi by se videoklip možná úplně nelíbil. Jelikož byl ale Newton jeden z největších vizionářů historie, opak by byl možná pravdou.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Panic! at the Disco

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost