Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Let Her Go
Passenger

Britský hudebník Passenger, vlastním jménem Michael David Rosenberg, začínal jako potulný hudebník. Strávil roky na cestách a hraním na neznámých místech po Evropě a Austrálii, kde si snažil vydělat alespoň na základní obživu hraním v těch nejmenších klubech a hospodách a nebo prostě jen tak vyhrával na rušných ulicích velkoměst procházejícím lidem. Na YouTube je například k dispozici videozáznam z roku 2010, kde Passenger hraje na ulici v Glasgow a lidi kolem něj jen bez zájmu procházejí, aniž by někdo tušil, že za dva roky bude z tohoto kluka světová hudební megastar. To totiž Passenger vypustil singl Let Her Go k třetímu a jeho průlomovému albu All the Little Lights.

Pro samotného Michaela Rosenberga byl úspěch písně šokujícím překvapením a nemohl uvěřit už jen tomu, že se vůbec píseň objevila v rádiích. A co se mu teprve muselo honit hlavou, když se píseň stala v mnoha zemích, včetně té naší, vůbec nejhranější písní v té době! Na nejprestižnější hitparádě - té americké - pak píseň obsadila pro žánr, náladu písně a dobu, ve které byla vydána, zázračné páté místo.

Folkový song, jejhož základ tvoří Passengerova akustická kytara, reflektuje jeho cestovatelskou náturu. Ve sladkých, ale zároveň smutných tónech zpívá Passenger o tom, jak vám chybí některé věci teprve až když je nemáte a přírodní metonymie připodobňuje ke ztroskotanému vztahu mezi dvěma lidmi, kteří se milovali.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Passenger

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost