Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

One More Night
Phil Collins

Milostná píseň zpěváka a bubeníka kapely Genesis Philla Collinse vyšla v roce 1984 jako singl, jenž měl propagovat jeho třetí sólové album No Jacket Required a od té doby se stala píseň prakticky stálicí všech rádií cílící na posluchače středního věku. Píseň proslavil mimo jiné film Barva peněz (The Color of Money) režiséra Martina Scorseseho z roku 1986, kde hrál song na pozadí těsně před famózní scénou filmu, díky které získal Paul Newman v roli zkušeného billiardového veterána Eddieho, nejvěhlasnější filmovou cenu světa Oskar. Scéna obsahuje také jeho mladého Toma Cruise v roli Vincenta, který hledá vyzyvatele pro billiardovou hru. Později to Eddie s Vincentem dají dohromady a snaží se jej správně nasměrovat při pronásledování jeho touhy po penězích a slávě.

V této soft-rockové baladě prosí osamělý Phil Collins svou milenku, aby mu dala ještě jednu noc. Aby prokázala svou oddanost. Melodicky se Collins při písni podle jeho vlastních slov inspiroval Michaelem Jacksonem. Píseň se stala Collinsovým druhým hitem číslo 1 v USA. I přes pomalé tempo písně se Phil Collins snažil, aby to nebyla píseň smutná. Collins o textu písně řekl, že je “spíše optimističtější a hřejivý, než depresivní“.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Phil Collins

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost