Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Summer Is a Curse
The Faim

Australská kapela The Faim z Perthu si získala v poslední době obrovskou popularitu především v Německu. Přitom teprve v létě roku 2018 vydala své první album. Album krátké délky, Summer is a Curse. Němečtí i další fanoušci našli kapelu hlavně díky internetu. A kapela tohle médium nevyužívala jen k získání fanoušků, ale dokonce i členů! Čtveřice hudebníků, která se dala dohromady na vysoké škole: Josh Raven, Gesang Michael, Bono a Stephen Beerkens totiž našli svého zbývajícího člena skrze YouTube. Později si začali dopisovat a na dálku tvořit. Vypadá to na další příklad toho, že hudba propojuje lidi a internet, ačkoliv o tom možná někdy pochybujeme, to dokáže také. Bohužel má tenhle hezký kamarádský příběh kaňku. Bubeník Sean Tigh v listopadu 2018 odešel z nevyjasněných důvodů na vlastní popud z kapely a ta si teď musí hledat znovu bubeníka.

Alespoň by to tentokrát měla mít lehčí vzhledem ke slibně započaté kariéře. Pokud se ale vrátíme o několik měsíců zpět, kdy byl vydán singl Summer is a Curse a zároveň již zmiňované stejnojmenné krátké album, máme možnost vidět kapelu nejen v plné sestavě, ale i uvědomující si, že by mohla zaujmout nemálo posluchačů. Summer is a Curse byla napsána spolu s bubeníkem kapely 5 Seconds of Summer Ashtonem Irwinem. Píseň o odhodlání se k tomu vkročit do neznáma a zkusit něco nového, je svým významem velice podobná videoklipu s mladou dívkou utlačovanou svým hrubým autoritativním otcem. Stejně jako dívka od tyrana nakonec uprchne a stane se na konci klipu volnou. I píseň kapely The Faim může inspirovat k některým životním krokům, ke kterým zatím nemáte odhodlání.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od The Faim

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost