Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

X Ambassadors
X Ambassadors

Alternative rock, Indie rock, Rock

Založeno: 2009 (před 15 lety), USA

X Ambassadors

Přidat do oblíbených

Životopis

Samuel Nelson Harris, Casey Harris a Adam Levin - Tito tři talentovaní mladíci tvoří jednu z nejvýraznějších rockových kapel současnosti, X Ambassadors. Sídlí v Brooklynu, New York, tato skupina se rychle stala jedním z nejvýznamnějších jmen v hudebním průmyslu. Od jejich skromných začátků v roce 2009, kdy byli ještě na střední škole, dobyli srdce posluchačů po celém světě a stali se známými svým jedinečným zvukem a emocionálním textem.

Začátek cesty

X Ambassadors vznikli v roce 2009, když se bratři Sam a Casey Harrisové rozhodli založit kapelu s kytaristou Noahem Feldshuhem. Brzy poté se k nim přidal bubeník Adam Levin. Sám název kapely, X Ambassadors, odkazuje na jejich začátky, kdy jejich hudba byla založena na textech a písních inspirovaných jejich vlastními zážitky a ambicemi.

První větší úspěch přišel v roce 2013, kdy X Ambassadors vydali svůj debutový singl Unconsolable. Tato píseň ukázala jejich schopnost kombinovat různé hudební žánry, a zároveň vyjádřit silné emoce. Jejich následující singl Jungle se stal ještě větším hitem, a skupina získala pozornost hudebního průmyslu.

Album VHS

V roce 2015 vydali X Ambassadors své debutové studiové album VHS. Toto album obsahovalo hitové singly jako Renegades a Unsteady. Renegades se stal jedním z jejich nejúspěšnějších singlů a dosáhl vysokých pozic v hitparádách po celém světě. Album VHS získalo pozitivní recenze od kritiků a přineslo skupině uznání za jejich výjimečnou hudbu a texty, které se dotýkaly témata jako dobrodružství a odvaha.

X Ambassadors jsou známí svými energickými živými vystoupeními. Během svých koncertních turné po celém světě dokázali nadchnout a uchvátit fanoušky svou vášní a charismatickým pódiovým projevem. Skupina se nebojí experimentovat s různými hudebními nástroji a vytvářet živé vystoupení plné nečekaných zvukových prvků.

Hudební rozmanitost

Co činí X Ambassadors výjimečnými, je jejich schopnost zkombinovat různé hudební žánry do svého vlastního unikátního zvuku. Jejich hudba je ovlivněna rockem, popem, hip-hopem a alternativním stylem. Texty jejich písní se často zaměřují na témata jako touha po svobodě, dobrodružství a životní výzvy. Tato kombinace hudební rozmanitosti a silných emocí z nich činí jednu z nejpozoruhodnějších rockových kapel dnešní doby.

X Ambassadors nejsou jen sami o sobě úspěšnou skupinou, ale také si získali pozornost díky svým spolupracím s dalšími umělci. Spolupracovali s umělci jako Jamie N Commons, Eminem a Machine Gun Kelly, což jim umožnilo rozšířit svou hudební sféru a získat nové fanoušky.

Současnost a budoucnost

X Ambassadors nadále pracují na nové hudbě a neustále se vyvíjejí. S jejich jedinečným hudebním stylem a silnými texty můžeme očekávat, že nám přinesou další skvělé hity a inspirující hudbu. S jejich nadšením, odvahou a touhou po neustálém růstu jsou X Ambassadors jednou z nejvýznamnějších kapel současnosti a jejich hudební cesta je teprve na začátku.

Celkově lze říci, že X Ambassadors jsou kapelou, která se nebojí experimentovat s hudbou, vyjádřit silné emoce a inspirovat svými texty. S jejich nekonvenčním stylem a vášní pro hudbu jsou jedním z největších hudebních úspěchů své generace.

Překlady videoklipů

Renegades
Česky

Renegades

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost