Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Let Me Down Slowly
Alec Benjamin

Mladý americký zpěvák Alec Benjamin pocházející z Arizony použil svůj talent na to, aby se dostal z osobní krize, a píseň Let Me Down Slowly napsal tehdy, když se rozváděl se svou přítelkyní. Protože rozchody vždycky mimořádně bolí, Alec Benjamin se rozhodl pojmout svůj rozvod s přítelkyní jako jakési citové vyjednávání. V refrénu písně Let Me Down Slowly tak zpívá o tom, jak chápe, že už nemůže říct, jestli jeho bývalá láska nezůstane, ale zároveň prosí o to, aby onen pád, který se nevyhnutelně blíží nebyl tak tvrdý.

Aby se dva lidé, kteří se milovali, rozešli v dobrém a ušetřili si mnoho negativních pocitů, které by je zbytečně mohly stát mnoho psychických sil a případně i znepříjemnit navozování dalších stavů. Tato klidná a smutná popová píseň byla později oficiálně remixována, a to nikoliv dýdžejem nebo producentem, jak to bývá obvyklé, nýbrž přímo samotným Alecem. V této remixované verzi se představila také držitelka Grammy Alessia Cara.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Alec Benjamin

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost