Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Back to Black
Amy Winehouse

Je pochmurný den, zasmušile oblečení lidé, pochmurné tváře, tradiční britská auta připravena do pohřebního průvodu. Vše nasvědčuje tomu, že tohle bude obzvláště hořká věc. Amy Winehouse jakožto vdova sedí na křesle v domě a jakmile rozezní své hlasivky, pochmurnou atmosféru doplní její hlas kombinující hebkost toho nejjemnějšího sametu a hrubost toho nechvalně proslulého, nejšpinavějšího, nejzakouřenějšího podniku, kde podávají tu nejtvrdší whisky ve městě. Vdova schází po schodech a nastupuje do jednoho z aut, pohřební kolona se rozjíždí a přesouváme se na hřbitov.

Započíná pohřební průvod, poté se všichni pozůstalí zastaví u hrobu. Kamera střídá záběry na zdrcené tváře pozůstalých. Nejvíce je však zaměřena na tvář s divoce uspořádanými vlasy, prodlouženými očními linkami a piercingem. Ta zároveň zůstává u hrobu jako poslední a podle církevních tradic dokončuje jako symbolický akt házení hlíny na hrob. Hořká píseň pro ten nejvíce hořký obřad jaký známe.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Amy Winehouse

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost