Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Big Jet Plane
Angus & Julia Stone

Seznamte se s Lizzy. Tuhle dívku, stejně jako její představitelku, anglickou herečku Emily Barclay, by jste si jistě dokázali představit, jak s větrem ve vlasech projíždí v kabrioletu kolem slunečného pobřeží. Místo toho ale vítr nevane z moře, vane z obyčejného ventilátoru. Ona teď není v kabrioletu u moře, ale v nějakém prázdném maloměstském supermarketu. Nemusíte být kdovíjak empatičtí, aby jste pochopili, jak se Lizzy cítí. Svůj den tráví v duši nenaplňující práci. Obklopena zbytečnými věcmi kráčí mezi regály v mentální prázdnotě a čeká na konec směny.

Když jde konečně domů, dívá se na pohlednici s ostrovem připnutou na skříňce a snaží se posbírat zbytky svých roztříštěných snů. V blikajících světlech si prohlíží své dlaně a přemýšlí, jak moc jsou pro ni všechna ta vzdálená exotická místa připnutá na její nástěnce stále skutečná. Mezitím Angus & Julia Stone melancholicky opakují stejně vzdálenou představu: "Gonna take her for a ride on a big jet plane."

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Angus & Julia Stone

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost