Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Lighters
Bad Meets Evil feat. Bruno Mars

Videoklip Lighters se začal natáčet 20. července 2011 v Kalifornii. Režie se ujal Rich Lee, který již dříve s Eminemem spolupracoval na klipu k úspěšnému songu Not Afraid. Po měsíci, přesně 22. srpna 2011, byla premiéra na hudebních stránkách VEVO. Ve videu se nachází také několik záběrů obsahujících product placement – sluchátka Beats by Dr. Dre, automobil Chrysler 300 nebo hodinky Casio G-Shock.

Video se odehrává ve dvou rovinách. V té první je znázorněna nelehká cesta Eminema a Royce od jejich kariérních začátků až po současnost. To je znázorněno jejich hledáním východu z podzemního tunelu s potrubím. Druhá rovina symbolizuje současnost a naději pro každého, kdo se nevzdává. Světlo na konci tunelu, zářící lampy na konci cesty. Současnou pozici představuje Bruno Mars za klavírem, který zpívá refrén písně a přes okno k němu dopadají paprsky slunce. Když se video blíží ke svému závěru, Em a Royce vylézají z tunelu na povrch, aby s ostatními sledovali stoupající zářící lampy – symboly budoucí naděje.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Bad Meets Evil

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost