Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Melody X
Bonaparte

Že se na Netflixu dají najít zajímavé seriály, je každému jasné. Že se tam dá ale nalézt i skvělá hudba, dokazuje například píseň Melody X od švýcarsko-německého projektu Bonaparte skladatele a producenta Tobiase Jundta. Tato píseň vznikla v roce 2017 a ve stejném roce se začal na Netflixu také vysílat německý seriálový thriller Dark od Barana bo Odara a Jantje Friese, který po celém světě sklidil možná až překvapivě velký úspěch. Zrovna první filmař Baran bo Odar, jež seriál režíroval a napsal také scénář k jedné epizodě poslední řady, má společného s Bonapartem to, že má stejně jako on švýcarský původ. Zakotvil však v Německu, kde se také po tvůrčí stránce realizuje.

Jeho ponurý seriál sledující postavy z fiktivního německého města Winden, kde se záhadně začnou ztrácet děti, však naznačuje spojení i ve způsobu, jak ti dva po tvůrčí stránce uvažují a jak rádi využívají pro svá díla lidskou temnotu. Bonaparte často kritizuje různé společenské jevy. V Melody X zpívá například: "How many swipes for a blow of fate?" ("Kolik swajpů pro ránu osudu?"). Kritizuje tím různé dnes populární aplikace určené pro hledání životních partnerů. V seriálu Dark se objevila píseň ve třetí epizodě druhé řady.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Bonaparte

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost