Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

The Lazy Song
Bruno Mars

The Lazy Song patří mezi nejvýraznější písně posledních 10 let a úspěchu písně pomohl i slavný videoklip s opičáky a pečlivě vymyšlenou choreografií. Ležérní styl písně a podobně ležérní videoklip spolu hezky spolupracují a zatímco Bruno Mars zpívá text, ve kterém hraje první roli nadsázka, pokyvuje tomu pět opičáků ve flanelových košilích se slunečními brýlemi. Uprostřed nich je Bruno Mars, který je za chvíli odstrčen na kancelářské židli.

Vedení na chvíli přebírají opičáci a dostávají prostor další jednoduché, ale účinné a zábavné choreografie, které měly takový úspěch možná i proto, že nejsou nijak složité a může si je (třeba při nějaké dobře rozjeté párty) vyzkoušet kdokoliv. Po tom, co v klipu odstrčí opičáci nežádoucího souseda přijde zdvihačka, stažení kalhot a tanec v trenkách, protože po celou dobu slyšíme z písně akustickou kytaru, která je zde hlavním nástrojem, nakonec se i dočkáme toho, že jí Bruno dostane do ruky a aby videoklip měl správný závěr, kytaru zase odhodí a bouchnou v bytě i zlaté konfety.

A ještě třešnička na závěr. Přemýšleli jste někdy o tom, kdo je schován v těch opičích maskách? Je to taneční skupina Poreotics - výherci taneční televizní soutěže America's Best Dance Crew. To, proč byla vybrána zrovna tato skupina, je jasné od prvního pohledu na členy pod maskou. Všichni členové Poreotics jsou totiž Asiaté, kteří jsou díky genetickým predispozicím nižšího vzrůstu, a tak dokonale pasovali ke vzrůstem malému Bruno Marsovi (165 cm).

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Bruno Mars

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost