Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Be Alright
Dean Lewis

Dá se říct, že ať už vás zasáhne jakkoliv velká ztráta, stejně budete v nějakém momentě nucení posunout se a to z důvodu toho, že to po vás prostě bude vyžadovat vaše okolí. Stejně jako se točí Země kolem své osy a kolem Slunce, ať se děje cokoliv, ani pevně zavedený systém, který potřebuje, aby nebylo žádné z miniaturních koleček porouchané, vás vtáhne znovu zpět, ať už chcete nebo ne. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte.

Slibně začínající zpěvák Dean Lewis napsal píseň Be Alright, jenž je prvním singlem k jeho chystanému debutovému albu, zatímco myslel na všechny bolestivé rozchody, které ho v životě potkaly. Zároveň ale do písně přidal také rady jeho kamaráda, který mu radil, aby už na danou osobu přestal myslet a raději se pokusil jít dál. Někdy totiž falešná naděje může být velice nebezpečná a když mu jeho kamarád řekl: "Vím, že jsi jí miloval, jenže už je konec, kamaráde," prokázal mu tím jistě daleko větší službu než ten, kdo by pokračoval v přiživování nereálných nadějí.

Klíčovým tématem silně emocionálně založené, zvukem však klidné písně, tedy není ani tolik romantický vztah muže a ženy, jako spíše vztah mezi dvěma kamarády. Jak se totiž občas ukáže, ačkoliv se kamarádské pouto nemusí zdát ani zdaleka tak pevné, jako to mezi dvěma milenci, je pevné, stálé a můžete se na něj kdykoliv spolehnout.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Dean Lewis

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost