Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Enjoy the Silence
Depeche Mode

Jedna z nejvlivnějších písní posledních 40 let, která pomohla dostat elektronickou hudbu na další úroveň popularity, byla píseň dnes už legendární skupiny pocházející z anglického Essexu Depeche Mode. Píseň původně vznikla jako tichá pomalá balada, jež obsahovala jenom piáno, a byla tak dost rozdílná než zvukově hodně bohatá konečná elektronická verze písně, která se objevila na albu Vilator a následně vydaná jako singl.

O hudební videoklip se postaral nizozemský režisér Anton Corbijn a odkazuje na téma a příběh slavné filozofické metonymické dětské knihy Malý princ Antoine de Saint-Exupéryho. Záběry ukazují Davea Gahana oblečeného jako krále putujícího po osamělých místech. Videoklip se natáčel na různých evropských lokalitách. Můžeme v něm vidět například kopce skotské vysočiny, pobřeží Algarve v Portugalsku a nakonec i švýcarské Alpy.

Video používá mírně odlišný mix písně než můžeme slyšet ve verzi alba. Na posledních dlouhých záběrech na krále procházejícího sněhem není ve skutečnosti frontman Depeche Mode Gahan, nýbrž producent videa Richard Bell. Gahan opustil natáčení, když se cítil vyčerpaný kvůli zimě, která byla na švýcarských horách.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Depeche Mode

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost