Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Shotgun
George Ezra

Být světoznámým hudebníkem a cestovat po světě může být sice občas s nabitým programem náročné, má to ale nesporné výhody. Občas se pak stane, že když některé místo a nebo země zpěvákům / skladatelům / textařům uhranou, napíšou o nich písničku. V písni Shotgun z Ezrova posledního alba Staying at Tamara's se zpívá o aligátorech, potápění nebo o horách. To stejné by se samozřejmě dalo zpívat o mnoha zemích na této planetě, George Ezra však přihodí dvě další indicie, po kterých je více méně jasné, že tahle prosluněná pohodová písnička je ódou stejně prosluněnému a pohodovému ostrovu.

George totiž zpívá o tom, že dané místo je na jih od rovníku, čímž se zase počet možných destinací o něco málo zredukuje, a následně v refrénu zmiňuje, že život utíká ve žluté a zelené barvě. Jelikož jsou zrovna tyto dvě barvy národními barvami Austrálie, která je navíc známá tím, že její velkoměsta jsou rájem pro všechny energické lidi, zdá se být destinace, o které v písni zpívá, jednoznačná. Shotgun je tedy vlastně taková moderní hymna, kterou George Ezra Austrálii napsal. Z písně každopádně sálá letní atmosféra a i pokud jí posloucháte na podzim a nebo v zimě, určitě vám udělá radost, protože si můžete vzpomenout na teplejší roční období.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od George Ezra

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost