Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Harry Styles
Harry Styles

Britpop, Pop, Rock, Soft rock

Vlastní jméno: Harry Edward Styles
Narození: 1. února 1994 (30 let), Anglie

Harry Styles

Přidat do oblíbených

Životopis

Harry Styles, jméno, které rezonuje napříč generacemi jako symbol hudební evoluce a módní individuality, si v hudebním průmyslu vydobyl jedinečné místo. Stylesova cesta od začátků v chlapecké skupině One Direction až po úspěšnou sólovou kariéru se vyznačuje uměleckým růstem, osobním hledáním a hlubokým vztahem s fanoušky po celém světě.

Od senzace chlapecké kapely k sólové superstar

Harry Styles se narodil 1. února 1994 v Redditchi ve Worcestershire v Anglii. Jeho cesta do světa hudby začala účastí v britské hudební soutěžní show The X Factor v roce 2010. Ačkoli byl původně vyřazen jako sólový soutěžící, Styles se vrátil zpět a připojil se k chlapecké skupině One Direction spolu s Niallem Horanem, Liamem Paynem, Louisem Tomlinsonem a Zaynem Malikem. To znamenalo začátek éry, kdy se Styles proslavil po celém světě.

One Direction se rychle stala jednou z nejúspěšnějších chlapeckých kapel 21. století a Styles hrál v jejím úspěchu klíčovou roli. Alba skupiny, včetně Up All Night, Take Me Home a Midnight Memories, se dostala na vrchol žebříčků po celém světě a podpořily je hity jako What Makes You Beautiful a Story of My Life. Nakažlivé popové melodie kapely spolu s její charismatickou osobností si získaly srdce milionů fanoušků po celém světě.

Přijmout autenticitu: Harryho umělecká evoluce

V roce 2016, po přestávce skupiny One Direction, se Harry Styles vydal na sólovou dráhu, která ukázala jeho uměleckou všestrannost a hloubku. Jeho debutové sólové album Harry Styles, které vydal v roce 2017, bylo odklonem od popového zvuku skupiny One Direction. Album, které obsahovalo singly jako Sign of the Times a Kiwi, čerpalo inspiraci z rockové a folkové hudby a ukázalo Stylesův rozsah jako zpěváka a skladatele.

Stylesovo druhé album Fine Line, vydané v roce 2019, dále upevnilo jeho status sólového umělce. Album zkoumající témata jako láska, zlomené srdce a sebepoznání našlo odezvu u širokého publika. Přineslo hity jako Adore You a Watermelon Sugar a zdůraznilo Stylesovu schopnost spojit současný pop s klasickým rockem a indie vlivy.

Ikona stylu a zastánce inkluzivity

Harry Styles je známý nejen díky svému hudebnímu talentu, ale také díky svému osobitému smyslu pro módu a prosazování genderové fluidity v módě. Jeho odvážná volba oblečení, která často zpochybňuje tradiční genderové normy, z něj udělala ikonu stylu. Stylesova spolupráce s renomovanými návrháři a vystupování ve významných módních časopisech přispěly k prosazování inkluzivnějšího a expresivnějšího přístupu k módě.

Kromě módy je Styles zastáncem inkluzivity a laskavosti. Jeho hlasitá podpora komunity LGBTQ+ a důraz na laskavé zacházení s lidmi se staly ústředními tématy jeho veřejné osobnosti. Jeho koncerty jsou oslavovány pro svou inkluzivní atmosféru, kde se fanoušci cítí být přijati bez ohledu na svou identitu.

Cesta Harryho Stylese od člena chlapecké skupiny k sólovému umělci a kulturní ikoně je příběhem neustálého vývoje a autenticity. Jeho profesionální úspěchy v hudbě jsou paralelní s jeho osobním odhodláním k sebevyjádření a inkluzivitě. Harry Styles nadále boří bariéry a inspiruje novou generaci, a proto vystupuje nejen jako hudebník, ale i jako symbol umělecké svobody a osobního růstu.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost