Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Sign of the Times
Harry Styles

Všichni jednou dospějeme. Těžko je to jeden moment, kdy si řekneme: Je to tady. Spíše si to uvědomíme až postupně. Pro Harryho Stylese, alespoň pro jeho hudební kariéru, ale ten moment nastal zřejmě s vydáním jeho eponymního sólového alba. Hvězda chlapecké kapely One Direction přišla na hlavním singlu jeho prvního alba Sign of the Times s nečekaně dospělým textem i hudebním projevem, který připomíná pozdější éru Beatles, Pink Floyd, Queen, Princovo Purple Rain i Davida Bowieho.

Harry Styles se díky pomalejší pop-rockové písni zahrané bez použití elektorniky, pouze s nástroji klasického rocku a honosnými vokály pěveckého sboru na pozadí, stal žádanou hudební partií nejen pro náctileté posluchačky, ale dost možná i pro jejich otce, kteří na hudbě výše zmíněných interpretů a legend rockové hudby vyrůstali. Harry Styles pro magazín Rolling Stones prozradil, že je píseň napsána z pohledu umírající matky, která zrovna porodila dítě, ale při porodu nastaly komplikace. Matce je lékaři řečeno: "Dítě je v pořádku, ale vy to nezvládnete." Matka má tak posledních pět minut na to, aby svému malému řekla, že se má vydat dobývat svět a žít co nejvíce plnohodnotným životem.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Harry Styles

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost