Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Kovacs
Kovacs

Pop, Soul

Vlastní jméno: Sharon Kovacs
Narození: 15. dubna 1990 (34 let), Nizozemsko

Kovacs

Přidat do oblíbených

Životopis

Sharon Kovacs, profesionálně známá jako Kovacs, je významná nizozemská zpěvačka, která se narodila 15. dubna 1990 v Baarlu v Nizozemsku. Její hudební cesta, vyznačující se jedinečným stylem a hlasem, začala již v dětství, přestože se potýkala s nedostatkem podpory ze strany rodiny a učitelů zpěvu. Tento boj ji však neodradil, naopak posílil její odhodlání a prohloubil její vztah k hudbě, kterou vnímala jako základní kámen svého života.

Rané hudební snahy a průlomové období

Vášeň pro hudbu přivedla Kovacs na Rock City Institute, odbornou školu v Eindhovenu, kterou absolvovala v roce 2013. Průlom nastal v roce 2014, kdy vydala své první EP My Love, které částečně nahrála na Kubě a které produkoval Oscar Holleman. Toto EP si získalo značnou pozornost a vyneslo jí titul 3FM Serious Talent nizozemské rozhlasové stanice NPO 3FM. Rychle si získala uznání, hrála na různých festivalech, jako jsou North Sea Jazz a Lowlands, a získala cenu nizozemského rádia NPO 6 Soul & Jazz Award za Nejlepší talent v oblasti soulu a jazzu.

Vycházející hvězda

V roce 2015 vyšlo její debutové album Shades Of Black, které vedlo k úspěšnému evropskému turné. Následovala řada hitů včetně skladby Diggin' a její evropské ocenění Border Breakers Award v roce 2016. Její druhé album Cheap Smell, vydané v roce 2018, ukázalo její umělecký růst a přineslo singly jako Black Spider a It's The Weekend. Toto album se umístilo v hitparádách v několika evropských zemích, včetně 7. místa v Nizozemsku.

Nedávné počiny a umělecký vývoj

Mezi její nedávné počiny patří různé singly jako Snake Charmer a Crazy a účast v projektu Art Rocks s písní Mata Hari v roce 2020. Ve stejném roce vydala skladbu Tutti Frutti Tequila, která byla holandským rádiem NPO 2 vybrána jako TopSong. Její poslední album Child of Sin, vydané v lednu 2023, obsahovalo duet s Tillem Lindemannem a sklidilo uznání kritiků, včetně čtyřhvězdičkového hodnocení deníku Volkskrant.

Osobní život a filozofie

Navzdory rostoucí slávě si Kovacs udržuje soukromý osobní život. Podle posledních aktualizací je svobodná a nemá žádné děti. Podle jejích vlastních slov je hudba skutečná a upřímná, mísí temná témata s nadějí a je ovlivněna různými žánry, což odráží její rozmanitý hudební vkus a snahu o autenticitu.

Cesta houževnatosti a umění

Zpěvaččina cesta od jejích raných bojů až po současný úspěch je přesvědčivým příběhem o odolnosti, uměleckém růstu a odhodlání. Její schopnost hluboce se propojit se svou hudbou, transformovat osobní výzvy do uměleckého vyjádření a udržet si autenticitu v rychle se měnícím odvětví je důkazem její umělecké i osobnostní síly. Její diskografie není jen sbírkou písní, ale vyprávěním o jejím vývoji, vyznačujícím se osobitým hlasem, který rezonuje s rostoucím publikem po celé Evropě i mimo ni.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost