Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

My Love
Kovacs

Nizozemská zpěvačka Sharon Kovacs se v roce 2016 představila na tuzemském Colors of Ostrava a zdejší návštěvníci měli příležitost slyšet i jednu z jejich nejúspěšnějších písní - My Love. Pomalá dramatická balada s důstojnou divadelní atmosférou se nese především v rozlehlých syntezátorech na pozadí, které doplňují smyčcové nástroje, ruční bubny a nezkreslená elektrická kytara. Není divu, že píseň z alba Shades of Black vydaná v roce 2015 má tak pochmurnou a sychravou atmosféru, když v textu Kovacs pojednává o odloučení dvou lidí.

Ačkoliv nezaznamenala píseň nějaký zásadní úspěch v domácím Nizozemsku, stala se hodně populární v rusky mluvících zemích nebo v Polsku. Sharon Kovacs zaujala posluchače hlavně svým hutným hlasem, kterým připomíná tišší a temnější verzi velšské zpěvačky Duffy. Ústřední melodický motiv písně je převzat z písně L'amour Est Un Oiseau Rebelle (Habanera) z legendární opery Carmen, jejíž úvodní smyčcová část byla použita v mnoha filmových soundtracích, například do úspěšného animovaného snímku Pixar Vzhůru do oblak.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Kovacs

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost