Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

In the End
Linkin Park

Vzpomínáte si na to, když jste v životě o něco usilovali, vložili do toho hodiny práce, stálo vás to spoustu nervů, ale i když jste udělali úplně vše, co jste mohli, nakonec to nevyšlo? Je možná dobré, že po tom, co se nám písničky většinou snažily namluvit, že něco takového jako neúspěch vlastně ani není možné a stačí si přát, ať se veškeré sny vyplní a skutečně se tak stane, někdo přišel také s písní o opačném zážitku. Slova písně jsou konkrétně o snaze buďto zachránit vztah mezi dvěma partnery a nebo o marné snaze teprve navázat partnerský vztah.

Je zajímavé, že zpěvák Chester Bennington ani neměl tušení, jaký hit stvořil. Když se na píseň díval retrospektivně, prohlásil, že původně píseň In the End ani nechtěl mít na prvním albu Linkin Park Hybrid Theory. Mike Shinoda píseň složil v období, kdy strávil několik dní naprosto izolovaný ve studiu v Hollywoodu. Díky tomu, že zde nebyla okna, prý ani neměl pořádně pojem o denním čase, protože byl zahlcen snahou složit něco úspěšného. Nesledoval ani hodiny, a tak prostě spal, když se mu zrovna zdálo, že je unavený. Když poté přehrál píseň bubeníkovi Robovi Bourdonovi, který byl prvním, kdo píseň slyšel, Rob byl na rozdíl od Benningtona z In the End nadšený a řekl Mikovi, že vždycky chtěl, aby nahrávali přesně takové písně, jakou zrovna složil.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Linkin Park

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost