Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Angels Like You
Miley Cyrus

O kariéře Miley Cyrus si můžete myslet cokoliv, ale musíte alespoň uznat, že to není nuda. Je totiž těžké předvídat, co bude Miley Cyrus dělat za dalších 5 let. Tentokrát se dala na nečekanou cestu ve své kariéře, když jí to (možná i kvůli její změně hlasu) začalo tíhnout více k rockové hudbě.

Každá správná rocková hvězda musí mít svou rockovou baladu

A jako má každá správná rocková hvězda svou rockovou baladu, má ji i Miley Cyrus. A každá správná balada zase má kytarové sólo, a tak jej musí mít i tato píseň. Píseň Angels Like You je tak unikátní tím, že kytarové sólo jako jedna z mála dnešních písní obsahuje a vrací jej zpět do mainstreamu, kterému jinak na západě vévodí hudba pro mladou generaci, kde stále více mizí nejen kytarová sóla, ale i kytary úplně.

Miley Cyrus na písni oslovuje svého milostného partnera, i když vzhledem k načasování písně a bulvárním zprávám o ní se možná jedná o dámskou partnerku a varuje dotyčnou osobu, že se chystá jejich vztah ukončit. Zpěvačka přiznává, že chyba je na její straně, protože nemá ráda závazky, a jakmile se nějaký románek stane vážným, zmáčkne sebedestrukční tlačítko.

Miley se vidí jako padlý anděl, který se potuluje dole v pekle pro svého milence s podobou anděla. Cítí, že nahoře v nebi být nemůže, protože se tam (na rozdíl od partnera) naprosto nehodí. V mnoha skladbách na albu Plastic Hearts se Cyrus staví k romantice poměrně drsně a chladnokrevně, ale tady projevuje velkou lítost. Tím, že se svému milenci (resp. milence) předem omlouvá za to, že mu (nebo jí) zlomila srdce, se snaží ránu alespoň trochu zmírnit.

Ženy a muži na pozadí písně

Po oznámení, že se Miley Cyrus rozchází se svým manželem Liamem Hemsworthem, odletěla zpěvačka v srpnu 2019 k italskému jezeru Como s hvězdou reality show Kaitlynn Carterovou. Zpěvačka zveřejnila sadu fotografií, na nichž se líbají, a bulvární tisk je spatřil v Los Angeles, jak vypadají vedle sebe jako zamilovaný pár. Jenže po měsíci společného života tento románek dvojice ukončila. Poté, co byla píseň Angels Like You vypuštěna, mnoho fanoušků vyjádřilo přesvědčení, že je právě o jejím krátce trvajícím letním románku s Carterovou.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost