Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Malibu
Miley Cyrus

Po šokující proměně Miley Cyrus v roce 2013 přichází další velká a nečekaná proměna. Miley stojí před vodopádem a její image zlobivé holky, která provokovala twerkováním je úplně pryč. V klipu se střídají záběry z nádherných přírodních scenérií, do kterých se zpěvačka situuje. Videoklip se natáčel ve střední Kalifornii v úchvatném národním parku Garrapata State Park. Prosluněnou louku střídají záběry z pláží, na kterých zapadá slunce, i klidných lesů. Všechny tyto scenérie vyjadřují perfektně uklidňující a relaxační náladu písně.

Miley se rozhodla vydat píseň před létem a je to logické, protože Malibu se i se svým videoklipem skvěle hodí do tohoto ročního období. Zpěvačka zpívá o Malibu nacházejícím se kousek od Los Angeles v jižní Kalifornii, a v klipu je ve skutečnosti o kousek více na sever v Kalifornii střední. Stejně tak vy můžete být kdekoliv na světě a nechat se přenést do idylického obrazu ráje na zemi, který nám Miley ve svém videoklipu i textu předkládá, když zpívá: "Next to you / The sky is more blue / In Malibu."

Nelze si nepovšimnout, že její další celková proměna se projevila i do jejího vzhledu, stejně jako neverbálního vyjadřování. Sexualita hraje v klipu opět svou roli, tentokrát je to však ryze přírodní a přirozená ženskost – taková, jak jí známe třeba i z různých televizních reklam na tělová mléka či sprchové gely – nikoliv ostře odvážné posouvání hranic pomocí šokování a vulgarity.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost