Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Human
Rag'n'Bone Man

Britský zpěvák Rory Graham, který vystupuje pod pseudonymem Rag'n'Bone Man, vydal své debutové studiové album až ve 32 letech. Jedná se o album s výstižným názvem Human. Tak se jmenuje také nejúspěšnější písnička tohoto alba. Rag'n'Bone v ní zpívá, že je jen člověk a dělá co může. Snaží se, ale dělá chyby. Zpívá i o nás ostatních, kteří děláme chyby nebo jen nemáme štěstí.

Tento song tedy není úplně optimistický a stejně vypadá i klip, který je velmi jednoduchý. Většinu času vidíme samotného zpěváka, který nám zpívá o svých problémech. Po chvíli se však začne měnit v další lidi. Ať už jsou mladí nebo staří, muži nebo ženy. Rory se nám snaží říct, že má své problémy a v klipu vidíme, že se každý z nás může občas cítit jako Rory.

Překlad

Titulky

Další překlady od Rag'n'Bone Man

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost