Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Robbie Williams
Robbie Williams

Dance, Pop rock, Soft rock, Swing

Vlastní jméno: Robert Peter Williams
Narození: 13. února 1974 (50 let), Anglie

Robbie Williams

Přidat do oblíbených

Životopis

Robbie Williams, který se narodil jako Robert Peter Williams 13. února 1974 ve Stoke-on-Trent v Anglii, projevoval již v raném věku zájem o vystupování. Jeho cesta ke slávě začala už jako teenagera, když se v roce 1990 připojil k chlapecké skupině Take That. Toto období mělo zásadní význam pro formování jeho budoucí kariéry, protože Take That se stala jednou z nejpopulárnějších kapel ve Velké Británii. Williamsovo charismatické vystupování a jedinečný hlas hrály v úspěchu kapely významnou roli.

Sólová kariéra a hudební úspěchy

V roce 1995 se Robbie Williams vydal na sólovou dráhu, která nakonec zastínila jeho úspěch s Take That. Jeho debutové album Life thru a Lens (1997) obsahovalo hitový singl Angels, který dodnes patří k jeho nejoblíbenějším písním. V průběhu let vydal Williams řadu alb, na nichž se projevila jeho umělecká všestrannost. Jeho schopnost spojovat pop, rock a taneční hudbu mu vynesla obrovské množství příznivců. Mezi významná alba patří Sing When You're Winning (2000) a Escapology (2002).

Ocenění a rekordy

O Williamsově úspěchu svědčí řada ocenění a rekordů, kterých dosáhl. Získal několik cen Brit Awards, včetně ceny pro nejlepšího britského mužského sólového umělce, a je držitelem rekordu v počtu získaných cen Brit Awards. Kromě toho obdržel několik ocenění MTV Europe Music Awards a byl uveden do britské hudební síně slávy. Prodejem svých alb se zařadil mezi nejprodávanější hudební umělce všech dob.

Osobní život a výzvy

Mimo záři reflektorů si Robbie Williams prošel mnoha osobními problémy. Otevřeně hovořil o svém boji se závislostí na návykových látkách, depresemi a úzkostmi. Jeho cesta odvykací léčbou a zotavením byla pro mnohé inspirací. Williams se také zapojil do různých filantropických aktivit, včetně podpory UNICEF a Comic Relief.

Nedávné úsilí a odkaz

V posledních letech se Robbie Williams jako umělec nadále vyvíjel. Prozkoumal různé hudební styly a dokonce se pustil do herectví. Jeho vliv na hudební průmysl je nepopiratelný a jeho odkaz jako popové ikony stále roste. Williamsova schopnost navázat kontakt s fanoušky prostřednictvím jeho hudby a jeho upřímnost ohledně jeho osobních bojů z něj udělala oblíbenou osobnost po celém světě.

Cesta Robbieho Williamse od člena chlapecké skupiny k celosvětové popové ikoně je příběhem talentu, houževnatosti a vývoje. Jeho profesní úspěchy i osobní problémy formovaly jeho kariéru i roli vlivné osobnosti hudebního průmyslu. Robbie Williams stále tvoří a inspiruje a jeho odkaz přetrvává jako svědectví o síle hudby, která dokáže spojovat a proměňovat.

Překlady videoklipů

Angels
Česky

Angels

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost