Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Shake It Off
Taylor Swift

Pokud neznáte Shake It Off, asi jste strávili uplynulé tři roky v kómatu a nebo jste se vrátili odněkud z polární stanice na Antarktidě. Shake It Off se totiž stala jednou z nejúspěšnějších písní co do počtu přehrání na různých platformách (ať už to je klasické rádio, streamovací služby či YouTube). Možná jste už ale trochu zapomněli na klip, pojďme si ho připomenout.

Začíná se mezi baletkami, které se rozcvičují. Ze zástupu se najednou vynoří Taylor Swift a začne zpívat o předsudcích, které proti ní lidé mívají. Taylor se po celou dobu klipu snaží hrát roli roztomilé, komické, ale trochu otravné holky, která kazí ostatním dokonalá vystoupení, což souvisí s textem, který má být jedním velkým, trochu rebelským, vysmáním se všem “hejtrům”. Baletky se změní na špičkové hip-hopové tanečníky a hned poté zase na tanečníky lyrického tance. V klipu účinkují špičkoví zástupci těchto různorodých druhů tanců, kteří se dokáží dokonale projevovat řečí svého těla. Taylor vedle těch nejlepších tanečníků světa jen tak ledabyle a nemotorně vlní boky, zatímco ostatní vymetají salta a předvádí úžasné taneční kreace. Dále z tanců vidíme twerkování nebo jazzový tanec.

Ve videoklipu se taky Taylor Swift převleče jako Lady Gaga nebo Skrillex. V části mezihry, která po tom přímo volá, se objeví roztleskávačky a v závěrečném refrénu se klip změní ve změť volného tance, na který přistoupí i profíci a přidají se k nim i někteří fanoušci a fanynky Taylor Swift, kteří byli pro tento klip vybráni.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Taylor Swift

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost