Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

The Strumbellas
The Strumbellas

Alternativní country, Folk pop, Folk rock, Indie rock

Založeno: 2008 (před 16 lety), Kanada

The Strumbellas

Přidat do oblíbených

Životopis

The Strumbellas, známá alternativní rocková skupina, má za sebou zajímavý příběh plný profesních úspěchů i osobních problémů. Přinášíme vám podrobný životopis, který se zabývá jejich cestou, úspěchy a životními osudy jejich členů.

Počátky jedinečného zvuku

Skupina The Strumbellas vznikla v roce 2008 v Torontu. Jejich zvuk, směs folku, popu, alt-country a indie rocku, je na hudební scéně rychle odlišil. Tento jedinečný styl, který nazvali folk popgrass, položil základ jejich budoucího úspěchu.

Uznání kritiky a ocenění Juno

Jejich cesta k širokému úspěchu začala albem My Father and the Hunter z roku 2012, po němž následovalo album We Still Move on Dance Floors oceněné cenou Juno v roce 2013. Přístup kapely k psaní písní a její schopnost navázat kontakt s fanoušky prostřednictvím srozumitelných textů jim pomohly získat věrné příznivce.

Průlom se singlem Spirits

S albem Hope z roku 2016 dosáhli The Strumbellas nových výšin. Hlavní singl Spirits se umístil na vrcholu žebříčku Billboard Alternative Songs a získal cenu Juno Award za singl roku. Mezinárodní úspěch této písně byl pro kapelu určujícím momentem, který ukázal její schopnost rezonovat s publikem po celém světě.

Nedávné změny a nové směry

Původní zpěvák Simon Ward se kvůli své touze soustředit se na psaní písní a rodinu přesunul do pozadí. Na pozici hlavního zpěváka nastoupil Jimmy Chauveau, což pro kapelu znamenalo novou kapitolu. Tento vývoj odráží jejich přizpůsobivost a oddanost hudbě a fanouškům.

Osobní boje a vítězství

Osobní boje Simona Warda byly dojemnou součástí příběhu kapely. Jeho boj s depresemi a úzkostmi, jež se zhoršovaly zejména během turné, ho vedl k tomu, že se stáhl z role frontmana. Tento krok byl důkazem jeho houževnatosti a oddanosti duševnímu zdraví.

Výhled do budoucna

Se čtyřmi alby, mnoha oceněními a jedinečným místem na alternativní rockové scéně se The Strumbellas nadále vyvíjejí. Jejich příběh není jen příběhem hudebního úspěchu, ale také osobního růstu, přizpůsobivosti a síly upřímné, relativní hudby.

Cesta The Strumbellas od místní torontské kapely k mezinárodnímu uznání je důkazem jejich talentu, tvrdé práce a univerzální přitažlivosti jejich hudby. Jejich příběh se stále vyvíjí, protože procházejí změnami v kapele i ve stále se vyvíjejícím hudebním průmyslu.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost