Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

We Don't Know
The Strumbellas

Druhý singl kanadské kapely hrající směs indie popu a folk rocku, The Strumbellas We Don't Know, z jejich debutového alba Hope se i přes temné pasáže sloky a předrefrénu nese ve velice pozitivním duchu. Kapela na něm zpívá o tom, že i když třeba nevíte, kam míříte, dokud máte naději, budete, ať se stane cokoliv a ať zajdete do sebetemnější slepé uličky, nakonec v pořádku a ve světě se jen tak neztratíte. Tato myšlenka ohledně toho, že byste ve svém životě neměli nikdy ztrácet naději, i když vám třeba i vlastní hlava říká, že vám život nedává dostatek, inspirovala právě název druhého alba The Strumbellas.

S touto myšlenkou se pak ztotožňuje, byť nepřímo, i zábavný hudební videoklip. V tom se kapela převléká za postavy z videoher a členové bojují mezi sebou jako v bojových videoherních klasikách, zatímco využívají své superschopnosti. Kapela tím patrně snaží posluchače inspirovat k tomu, aby žili svůj život tak trochu jako videohru. Ve videohře totiž zase tak moc nezáleží ani na těch nejhorších věcech, které se můžou stát, mezi které patří například bolest a smrt, protože díky nadpřirozeným schopnostem se jí nemusíte hned tak bát. Stejně tak pokud čelíte zlu, jakmile se mu postavíte čelem a spojíte se proti němu s přáteli, snadno na něj můžete vyzrát.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od The Strumbellas

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost