Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Dance Monkey
Tones and I

Dance Monkey je píseň australské zpěvačky Toni Watson vystupující pod názvem Tones and I. Píseň byla vydána jako druhý singl jejího EP The Kids Are Coming a do té doby prakticky neznámá zpěvačka asi sama netušila, jaký se z písně stane obrovský hit. V písni zpívá Tones and I o tom, jak zápasí s pozicí zpěvačky a jak občas bojuje se zpíváním na veřejnosti pro lidi. Zpěvačka napsala píseň dle svých zkušeností, které zažívala, když hrála a zpívala jako busker na ulici.

Sama zpěvačka prozradila pro magazín Billboard, že je píseň o okamžiku, kdy se cítila frustrovaná tím, jak lidé neměli trpělivost a neustále jí oslovovali s nesmyslnými požadavky. Když ostatně v písni nahradíte slovo "dance" slovem "sing", je význam zřejmý. "Jedné noci mě lidé prostě nenechali být. Seděla jsem tam a zpívala sedm nebo osm hodin a udělala jsem šest přídavků. Lidi se tehdy cítili tak inspirováni tím, co zažívali, a tak si prostě si vymýšleli kecy, aby vám dali naději. Každý člověk přísahá na život svých dětí, že je někým a že mi může pomoci (v kariéře, pozn. red.). Ale nikdy mi nepomohli," řekla Toni Watson o původu textu písně.

No a tak si Tones and I pomohla sama. Dance Monkey byla napsána v říjnu 2018 v domě jejího manažera. Píseň s videoklipem s nezbednými seniory na golfovém hřišti nasbírala neuvěřitelnou 1 miliardu zhlédnutí (resp. poslechnutí) na YouTube a stala masivním mezinárodním hitem.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Tones and I

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost