Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Heavydirtysoul
Twenty One Pilots

Základní ingrediencí úspěchu dvojice Twenty One Pilots je to, jak dokážou používat nástroje klasického rocku a přitom hrát kompoziční postupy převzaté z žánrů elektronické hudby a z rapu. Výbušná píseň s dynamickými rychlými bicími, které znějí jako převzaté z industriální elektro hudby přejdou v bubenické přechody. Ty jsou velice typické například pro elektronickou hudební skupinu Rudimental a dávají vzpomenout na jejich mega hit Waiting All Night.

Hudební videoklip a singl vydaný 3. února je posledním počinem Twenty One Pilots ze série koncepčních písní, které se točily okolo fiktivní postavy Blurryface. Ten má být alter-egem zpěváka Tylera Josepha a má představovat nejistou část jeho já - jeho úzkosti a deprese. Ve videoklipu plném jisker pak jakoby jedna éra historie kapely končí v plamenech a velkých výbuších. Tyler Joseph nechá shořet tuto postavu a v posledním závěru, kdy je vidět, jak sedí na zadním sedadle, míří vstříc dalším zkoumáním svého já a pravděpodobně i k poznání svých dalších alter-eg.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Twenty One Pilots

Stressed Out
Česky

Stressed Out

překlad od Nucks

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost