Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

See You Again
Wiz Khalifa feat. Charlie Puth

V roce 2013 tragicky zemřel herec z oblíbeného filmu Rychle a zběsile Paul Walker a spustilo to na internetu obrovskou vlnu lítosti. Tak velkou, že ji snad sociální média ještě nezažila. Ačkoliv Paul Walker nebyl v tomto filmu představitelem hlavní postavy, jeho Brian O'Connor byl takový dokonalý sympaťák a správňák, který držel všechny postavy pohromadě. Po vydání sedmého dílu filmu popularita písně stoupala extrémně strmě a hudební video se nakonec stalo první hip-hopovou písní, která dosáhla 1 miliardy zhlédnutí na YouTube.

V současné době (září 2018) je See You Again s 3,75 miliardami zhlédnutí třetím nejsledovanějším videem na YouTube všech dob. V americkém žebříčku popularity písní Billboard Hot 100 se stala píseň, se dvanácti týdny na čele hitparády, nejúspěšnější hip-hopovou písní od Eminemova legendárního Lose Yourself. První verš See You Again Wize Khalify, stejně jako refrén mladého zpěváka Charlieho Putha, je zpíván z pohledu Vina Diesela, resp. jeho filmové postavy a ostatních herců Rychle a zběsile, zatímco druhá sloka je jako rozlučkový dopis přímo samotného Paula Walkera.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Wiz Khalifa

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost