Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Someone Like You
Adele

27. září 2011 se na veřejnost dostala informace, že právě probíhá natáčení videoklipu k singlu Someone Like You. Filmování se odehrávalo v Paříži pod vedením anglického režiséra Jakea Navy. Během natáčení uvolnila produkce i několik černobílých fotografií z natáčení. Později byla na MTV zveřejněna také krátká ukázka z klipu. Sám režisér o videoklipu prohlásil: "Tamní lokace navozuje romantickou atmosféru. Navíc natáčení začínalo brzy ráno, což nám umožnilo zachytit Adele v osamělém a emocionálním prostředí." Klip měl premiéru 29. září 2011 na MTV a VEVO.

Celé video začíná záběrem na pařížskou silnici, po které kráčí osamocená Adele. Během chůze zpívá se smutným výrazem ve tváři, zatímco kolem ní krouží kamera. Ta zabírá nejen ji, ale také další scenérie Paříže včetně Eiffelovy věže. Během druhého refrénu přestává Adele zpívat a zastavuje se na Mostě Alexandra III., z něhož hledí na řeku Seinu. Poté pokračuje sama v procházce tamními ulicemi, až nakonec vstoupí do budovy. Zde spatřuje svého bývalého přítele.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost