Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Wake Me Up
Avicii

Je to smutné, ale teprve po smrti Tima Berglinga mnoho lidí přišlo na to, jaký to byl nejen velký hitmaker, ale i hudební vizionář. Jen si představte tu absurdní scenérii. Ultra Music Festival - jeden z největších festivalů elektronické taneční hudby na světě. Je rok 2013. Všichni s napětím čekají na další singl čím dál populárnějšího švédského dýdžeje a EDM producenta Aviciiho. Ten je v té době už známý díky písním jako Fade into Darkness, Silhouettes nebo I Could Be the One. Je to ale hlavně Levels, která hraje na všech možných rádií po celém světě. Po celém dni tvrdých beatů a elektro hudby vyleze na monstrózní hlavní pódium plné laserů a světel k překvapení všech bluegrassová kapela s basou, kytarou, bicími a banjem. Tomu všemi vévodí zpěv Aloe Blacca, který bez playbacku zpívá píseň v běžné popové struktuře sloka-refrén-sloka.

Odvážné spojení od sebe hodně rozdílných hudebních stylů funguje. Avicii se rozhodl, že zkusí zariskovat a spojit country s elektro taneční hudbou. Něco takového se úspěchu nedočkalo od nakažlivého Cotton Eye Joe - a to už je hit starý hezkých pár let. On to ale dokázal znovu, a jak se ukázalo, děti mají vlastně rádi hudbu fungující na stejných principech, jako hudba jejich rodičů a prarodičů. Wake Me Up jakoby probudila v mladé generaci chuť po dobrodružství a skoro až trampskou atmosféru písně ještě povzbuzuje srdečný videoklip s dvěma, patrně sirotčími, sestřičkami, které hledají lepší místo, kde žít.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Avicii

Levels
Česky

Levels

překlad od Robert Nesta

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost