Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

How Deep Is Your Love
Bee Gees

Znalci zlatých sedmdesátek budou možná vědět, že Bee Gees složili píseň How Deep Is Your Love pro legendární snímek s Johnem Travoltou v hlavní roli - Horečka sobotní noci. Možná už ale netuší, že Bee Gees tuhle píseň původně napsali pro dalšího interpreta, který tvořil součást soundtracku tohoto filmu - pro havajskou zpěvačku Yvonne Elliman. Když ale píseň slyšel manažer skupiny Robert Stigwood, vytušil potenciál písně a poradil jim, aby si How Deep Is Your Love nechali pro sebe.

Pokud tehdy tak neučinili, měli svého manažera za tohle doporučení nějak dobře odměnit, poněvadž se z písně stala nejen jedna z nejoblíbenějších písní pro fanoušky kapely, ale v první desítce tehdejší hitparády vydržela dlouhých 17 týdnů a skupina tak zaznamenala mimořádný komerční úspěch. Píseň o pochybách opětování lásky byla také mnohokrát předělána a ty nejznámější cover verze mají na svědomí taková jména jako Tina Turner, Lea Michele nebo v 90. letech populární boybandy Backstreet Boys a 'N Sync.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Bee Gees

Stayin' Alive
Česky

Stayin' Alive

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost