Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Let It Snow!
Dean Martin

Obrovská vánoční klasika Let it Snow, kterou zpívá Dean Martin, patří už neodmyslitelně jako podkres vánočních domácností, ale zároveň také jako podkres vánočních reklam a filmů. Tak jak to ale se starými klasikami často bývá, Let it Snow v podání Deana Martina, ačkoliv je nejspíše nejslavnější verzí, není tou první verzí této písně. Verze Martina spatřila světlo světa v roce 1966 a píseň už předtím existovala více než 20 let, když ho pro zpěváka, lídra big bandu a trumpetistu Vaughna Moora, složil Jule Styne, známý především jako autor písní broadwayských muzikálů a stejně tak pro Broadway často pracující textař Sammy Cahn.

Od té doby píseň přezpívali například také soulová skupina Smokey Robinson and the Miracles, Frank Sinatra, Bing Crosby nebo Rosemary Clooney. S tím, jak popularita písně v průběhu let vůbec neustávala, objevily se i moderní předělávky této písně, za kterými stojí například country zpěvák Blake Shelton, herečka a zpěvačka Jessica Simpson a ve více netradiční úpravě lze píseň slyšet v podání R&B vokální skupiny Boyz II Men.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Dean Martin

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost