Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Headlights
Eminem feat. Nate Ruess

Na oslavu Dne matek vypustil Eminem svůj pátý videoklip z alba The Marshall Mathers LP 2, ve kterém se probírá ve vztahu se svou matkou. Emocionální video z jeho osmé studiovky bylo natočeno k singlu Headlights, kde spolupracoval zpěvák skupiny Fun Nate Ruess. Na režisérskou židli usedl proslulý Spike Lee. "Jsem opravdu rád za to, co jsme vytvořili společnými silami pro song Headlights. Je to skvělý úpřímný příběh, který však obsahuje mnoho bolesti. Takový je ale život... Proto jsme tady v detroitské 8 Mile, protože právě zde se to všechno odehrálo," nechal se slyšet režisér, který stojí za mnoha ikonickými videoklipy pro Michaela Jacksona, Prince nebo Public Enemy.

Eminem se prostřednictvím pohledu své matky Debbie vrací do svého mládí, potažmo na začátek své hudební kariéry. Ačkoliv mají za sebou oba společnou bouřlivou minulost vyúsťující v pošramocené rodinné vztahy, oslavuje Eminem všechny oběti, které musela jeho matka kvůli němu obětovat. V ručně psaném dopise se jí omlouvá, že ji veřejně zostuzoval. Klip obsahuje mnoho záběrů a fotografií z Eminemova dětsví, kdy vyrůstal v detroitské 8 Mile.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost