Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Sing for the Moment
Eminem

Píseň Sing for the Moment byla v pořadí čtvrtým singlem z alba The Eminem Show vydaného v roce 2002. Eminem v ní rapuje o tom, že se ho lidé často snaží napodobit. Vypraví také o těžkostech spojených s tím stát se raperem. V refrénu byl použit sample pocházející z písně Dream On od kapely Aerosmith.

Na konci druhé sloky Eminem zpívá: "Ty taky pěkně lžeš, Guerrero. Byla to pěst, co tě udeřila." Reaguje tím na záležitost z května 2000. Tehdy Eminem přistihl Johna Guerreru, jak se líbá s jeho tehdejší manželkou Kim Mathers-Scott, a uhodil ho. V policejním protokolu bylo uvedeno, že byl Guerrera sražen k zemi zbraní. Eminem mu pak musel vyplatit bolestné ve výši 100 000 dolarů.

Překlad

Titulky

Popisek

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost