Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Always Remember Us This Way
Lady Gaga

Always Remember Us This Way je 8. písní na soundtracku k filmu Zrodila se hvězda (A Star is Born). Ve filmu je tato píseň vůbec první písní, kterou slyšíme od zpěvačky Ally ztvárněné Lady Gagou, zpívat publiku. Podle rozhovoru Billboard s producentem filmu Billem Gerberem byla tato píseň poprvé představena veřejnosti už před vydáním filmu, a to před dobrovolníky na festivalu Coachella v roce 2017.

Píseň byla napsána během skladatelského sezení v Nashvillu, kde Lady Gaga spolupracovala s producentem Davidem Cobbem a dalšími skladateli, mezi nimiž byli například Natalia Hemby, která stojí například za úspěšnými pop country počiny Pontoon Little Big Town a Downtown Lady Antebellum. Lori McKenna, která získala po sobě jdoucí ceny Grammy za nejlepší country píseň v kategorii – a opět za píseň skupiny Little Big Town – Girl Crush v roce 2016 a hned následující rok také za píseň Tima McGrawa Humble and Kind.

Další ze skladatelů, Hillary Lindsey, spolupracovala rovněž na písni Girl Crush a také na mnoha významných hitech další z velkých hvězd amerického country Carrie Underwood. Lindsay navíc spolupracovala s Lady Gaga dříve při několika předchozích příležitostech včetně jejího singlu Million Reasons. Cobb prozradil magazínu Esquire, že skupina skladatelů v Nashvillu pracovala hlavně na materiálu pro Ally. "Každá skladba byla napsána na zakázku pro danou postavu a její příběh," řekl.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Lady Gaga

Shallow
Česky

Shallow

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost