Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Shallow
Lady Gaga feat. Bradley Cooper

Jeden z nejočekávanějších filmových trháků tohoto roku je tady. V hudebním filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born), který je romantickým dramatem o dvou folkových hudebnících, hraje v hlavní roli Bradley Cooper, jež se proslavil nejprve sérií komedií Pařba ve Vegas, následně romantickými komediemi jako například Terapie láskou a nebo akčním filmem Americký sniper. Jeho partnerkou do jejich filmového hudební dua nebude nikdo jiný než Lady Gaga, pro kterou bude role zpěvačky Ally první skutečnou filmovou rolí.

Píseň Shallow byla vydána den před oficiální premiérou filmu jako singl a je jednou z písní, které budou tvořit soundtrack tohoto filmu. Na tvorbě písně se podíleli kromě Lady Gaga také Mark Ronson – producentská star a autor megahitu Bruna Marse Uptown Funk, zakladatel kapely Dirty Pretty Things Anthony Rossomando a Andrew Wyatt – další velké zákulisní hudební jméno, které stojí za některými písněmi Lorde, Florence + The Machine nebo Liama Gallaghera. Není to poprvé, kdy Lady Gaga s Markem Ronsonem spolupracovala, když jsme jeho jméno mohli vidět i na obalu jejího minulého alba Joanne z roku 2016. Účinkování ve filmu o folkových hudebnících i folkový styl písně, je pokračováním přirozenější tváře Lady Gaga, která se na minulém albu oprostila od šokování a bizarností, kterými se prezentovala hudebně i svou vizáží na začátku své kariéry.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Lady Gaga

Always Remember Us This Way
Česky

Always Remember Us This Way

překlad od kari

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost