Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Videoklip obsahuje české titulky. Pokud se nezobrazují, zapněte je symbolem CC.

Nothing Breaks Like a Heart
Mark Ronson feat. Miley Cyrus

Mark Ronson je jeden z nejznámějších hudebních producentů současnosti. A to hlavně proto, že na rozdíl od mnoha jeho kolegů se nebojí ke své práci náležitě přihlásit a ukázat svou tvář také na veřejnosti. Zatímco tedy zasvěcení věděli, kdo je Mark Ronson již před 13 lety, kdy dal dohromady s Amy Winehouse ikonické album Back to Black, běžní lidé ho začali mít v povědomí až díky megahitu Uptown Funk, který připravil spolu s Brunem Marsem. Po vzoru skladatelů big bandů 30. a 40. let se tak stal Mark Ronson slavným, aniž by vůbec musel otevřít ústa.

Mark Ronson si i s velkým přispěním hitu Uptown Funk v showbyznysu vytvořil tak velké jméno, že si již může vybírat hlasy pro své písně prakticky z kohokoliv. A tak když se jednou díval na televizi, ve které zrovna zpívala jedna z největších popových hvězd současnosti Miley Cyrus, řekl si, že by bylo skvělé, kdyby mu některou z jeho chystaných písní nazpívala právě ona. Když na zpěvačku získal telefonní číslo, začal jí bombardovat SMSkami, až sám s nadsázkou v pořadu Grahama Nortona přiznal, že si připadal jako stalker. Miley Cyrus, jež byla v pořadu přítomna hned vedle něj však hned nato prohlásila, že je velmi ráda, že k této spolupráci došlo, protože prý byla perfektně načasovaná. Byl to totiž prý ten ideální čas pro píseň kvůli tomu, kde se nalézala její kariéra, její osobní život i celý svět vůbec.

Píseň hovoří o zoufalé situaci mezi dvěma milenci, kteří navzdory zlomenému srdci musí čelit i jiným životním strastem a pohromám. Píseň se dostala na přední příčky světových hitparád. V nejprestižnější americké hitparádě Billboard Hot 100 se dostala na 43. příčku, u nás skončila dokonce druhá a na Slovensku mezi nejhranějšími písněmi v rádiu třetí.

Překlad

Titulky

Popisek

Další překlady od Mark Ronson

Žádné další překlady zde tento interpret nemá. Pokud byste chtěli další, napište si o ně v Požadavcích.

Přihlášení

Trvalé přihlášení

Přihlásit se

Pokud zde ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko níže a účet si vytvořte.

Vytvořit účet

Nebo

Nedaří se přihlásit? Zapomenuté heslo?

Registrace uživatele

Vytvořit účet

Pokud už máte svůj účet, klikněte na tlačítko níže a přihlašte se.

Přihlásit se

Nebo

Obnova hesla

Zde si můžete vygenerovat nové heslo pro vstup do svého účtu. Pro získání nového hesla zadejte e-mail, pod kterým jste zde registrovaný. Na tento e-mail přijde žádost o potvrzení změny hesla. Po kliknutí na odkaz v e-mailu budete přesměrováni zpátky sem a můžete si zvolit heslo nové.

Odeslat žádost